2. kolo KPD Přípravek – Čelákovice


2.kolo Krajského přeboru družstev Přípravek středočeského kraje (SKUPINA C)

Propozice závodu:

POŘADATEL: z pověření SK KAS technicky zajišťuje atletický oddíl AK Sokol Nehvizdy a Atletika Čelákovice z.s.

DATUM: Pátek 3. června 2022
MÍSTO: Atletický stadion v Čelákovice, ulice U Kapličky

ZÁVODÍ: 10- ti členná družstva přípravky (min. 8 členů v družstvu), dohromady dívky a chlapci ročník 2011 a mladší.

VYBAVENÍ STADIONU: Povrch umělá hmota Polytan 6 drah na rovince, 6 drah po obvodu. Dvě doskočiště na dálku. Dva sektory na hody. Ruční měření času.

WC i občerstvení na stadionu.


ČASOVÝ POŘAD:
14:45 – 15.10 – otevřená atletická kancelář (nahlášení družstva)
15:40 – štafeta 8x50m (3.rozběh) první rozběh – strat cca 15:20

16:30 – dálka (sektor 1) – skupina A1 – dálka (sektor 2) – skupina A2 – hod raketkou – sektor 1 – skupina B1 hod raketkou – sektor 2 – skupina B2

17:30 – dálka (sektor 1) – skupina B1 dálka (sektor 2) – skupina B2 – hod raketkou – sektor 1 – skupina A1 – hod raketkou – sektor 2 – skupina A2

18:30 600 m – všechny skupiny A1,A2,B1,B2

Poznámky k časovému pořadu:
– na dálce a v hodu raketkou má každý závodník 3 pokusy
– dálka a hod raketkou bude probíhat na 2 sektorech (nejdříve hoši a pak dívky)
– změna časového pořadu vyhrazena dle počtu startujících

Skupina A 1:
Atletika Líbeznice A
TJ Sokol Říčany a Radošovice A
TJ Neratovice A
Stará Boleslav A
TJ Spartak Čelákovice A

Skupina A2:
SK Sokol Zlatníky A
Atletika Čelákovice A
TJ Sokol Nehvizdy A
SK Slavia Jesenice A
Atletika Líbeznice B

Skupina B1:
TJ Sokol Říčany a Radošovice B
TJ Neratovice B
Stará Boleslav B
TJ Spartak Čelákovice B
SK Sokol Zlatníky B

Skupina B2:
Atletika Čelákovice B
Atletika Líbeznice C
TJ Sokol Říčany a Radošovice C
TJ Neratovice C
TJ Spartak Čelákovice C

Jménodisciplína: 600m
čas: 18:30
disciplína: skok daleký
čas: 16:30
disciplína: hod raketkou
čas: 17:30
disciplína: 8x50m
čas: 15:40
Robenek Jan126,10 (23)3,48 (65)32,49 (12)15.místo
Mikulecký Daniel138,7 (79)3,23 (110)19,78 (78)15.místo
Fatka Felix134,3 (55)2,88 (141)25,18 (40)
Friedlová Linda131,9 (45)3,57 (52)33,02 (10)15.místo
Ocásková Laura141,3 (91)3,55 (55)13,92 (135)15.místo
Mádlová Kateřina139,5 (87)3,47 (67)17,52 (106)15.místo
Dancingerová Martina138,1 (76)3,33 (90)14,6 (131)15.místo
Vyskočilová Nela145,0 (112)3,75 (36)13,91 (137)15.místo
Padrtová Veronika157,5 (146)3,60 (47)19,94 (76)
Hozmanová Adéla154,8 (141)3,48 (65)14,55 (132)15.místo
Do soutěže družstev se započítává pouze 8 nejlepších výsledků (Celkem … závodníků)

Celkové pořadí družstev 2.kola:

  • 1 Atletika Líbeznice A 760
  • 2 Atletika Čelákovice A 750
  • 3 Atletika Líbeznice B 680
  • 4 Atletika Stará Boleslav A 650
  • 5 TJ Sokol Říčany a Radošovice A 590
  • 6 AK Sokol Nehvizdy A 530
  • 7 TJ Neratovice A 430
  • 7 SK Slavia Jesenice A – 430bodů
  • 9 Atletika Stará Boleslav C 420
  • 10 Atletika Stará Boleslav B 390
  • 11 Atletika Líbeznice C 360
  • 11 SK Sokol Zlatníky A 360
  • 13 TJ Sokol Říčany a Radošovice B 280
  • 14 TJ Spartak Čelákovice C 270
  • 15 TJ Spartak Čelákovice A 260
  • 15 Atletika Čelákovice B 260
  • 17 TJ Sokol Říčany a Radošovice C 120
  • 18 TJ Spartak Čelákovice B 70
  • 19 TJ Neratovice B 40

Celá fotogalerie ze závodu na: https://atletikajesenice.rajce.idnes.cz/2.kolo_KPD_pripravek_Celakovice_3.6.2022

Vedoucí trenér: Mlčkovský Jiří (+420 720 141 552)