4. kolo KPD Přípravek – Čelákovice


KPD Přípravek – Čelákovice 9.9.2022 (4.kolo)

Propozice závodu:

POŘADATEL: z pověření SK KAS technicky zajišťuje atletický oddíl AK Sokol Nehvizdy a Atletika Čelákovice z.s.

DATUM: Pátek 9. září 2022
MÍSTO: Atletický stadion v Čelákovice, ulice U Kapličky

ZÁVODÍ: 10- ti členná družstva přípravky (min. 8 členů v družstvu), dohromady dívky a chlapci ročník 2011 a mladší.

VYBAVENÍ STADIONU: Povrch umělá hmota Polytan 6 drah na rovince, 6 drah po obvodu. Dvě doskočiště na dálku. Dva sektory na hody. Ruční měření času.

WC i občerstvení na stadionu.


ČASOVÝ POŘAD:
14:45 – 15.10 – otevřená atletická kancelář (nahlášení družstva)
15:30 – sprint 50m s překážkami

17:00hod medicinbalem – (sektor 2) – skupina A2

17:45dálka (sektor 2) – skupina A2

18:45 štafeta 8x200m – 2. rozběh

Poznámky k časovému pořadu:
– na dálce a v hodu medicinbalem má každý závodník 3 pokusy
– dálka a hod medicinbalem bude probíhat na 2 sektorech (nejdříve hoši a pak dívky)
– změna časového pořadu vyhrazena dle počtu startujících

Skupina A 1:
Atletika Líbeznice A
TJ Sokol Říčany a Radošovice A
TJ Neratovice A
Stará Boleslav A
TJ Spartak Čelákovice A

Skupina A2:
SK Sokol Zlatníky A
Atletika Čelákovice A
TJ Sokol Nehvizdy A
SK Slavia Jesenice A
Atletika Líbeznice B

Skupina B1:
TJ Sokol Říčany a Radošovice B
TJ Neratovice B
Stará Boleslav B
TJ Spartak Čelákovice B
SK Sokol Zlatníky B

Skupina B2:
Atletika Čelákovice B
Atletika Líbeznice C
TJ Sokol Říčany a Radošovice C
TJ Neratovice C
TJ Spartak Čelákovice C

Jménodisciplína: sprint 50m s překážkami
čas: 15:30
disciplína: hod medicinbalem 1kg
čas: 17:00
disciplína: skok daleký
čas: 17:45
disciplína: štafeta 8x200m
čas: 18:45
Pilnáček Jan8,2 (18)6,84 (39)356 (61)
Robenek Jan9,1 (85)6,35 (67)334 (104)
Mlčkovský Ondřej8,9 (63)6,50 (57)298 (154)10. místo
Friedlová Linda9,0 (72)5,90 (90)370 (43)4:44,8
Vyskočilová Nela8,7 (49)6,78 (44)362 (51)
Padrtová Veronika9,2 (94)7,45 (14)327 (113)
Dancingerová Martina
Hozmanová Adéla
Pilnáčková Adéla10,3 (158)7,02 (31)327 (113)
Mádlová Kateřina9,5 (115)4,78 (148)336 (98)
10.místo v disciplíně6.místo v disciplíně12.místo v disciplíně10.místo v disciplíně
V závorce je umístění v disciplíně (kluci+dívky společně)
Do soutěže družstev se započítává pouze 8 nejlepších výsledků (Celkem 180 závodníků)

11. místo ve 4.kole KPD přípravek – Celkově po 4.kolech jsme na konečném 8. místě v soutěži družstev

  • 1 Atletika Líbeznice A 820
  • 2 Atletika Čelákovice A 780
  • 3 Atletika Stará Boleslav A 680
  • 4 TJ Sokol Říčany a Radošovice A 660
  • 5 Atletika Líbeznice B 650
  • 6 TJ Neratovice A 620
  • 7 AK Sokol Nehvizdy A 530
  • 8 Atletika Líbeznice C 490
  • 9 SK Sokol Zlatníky A 460
  • 10 TJ Spartak Čelákovice A 450
  • 11 SK Slavia Jesenice A 440
  • 12 TJ Neratovice B 360
  • 13 Atletika Stará Boleslav B 320
  • 14 TJ Sokol Říčany a Radošovice B 300
  • 15 TJ Spartak Čelákovice C 240
  • 16 Atletika Stará Boleslav C 180
  • 16 TJ Sokol Říčany a Radošovice C 180
  • 18 Atletika Čelákovice B 150
  • 20 TJ Spartak Čelákovice B 50
  • 21 TJ Neratovice C 0
poř.klub1.kolo2.kolo3.kolo4.koloCelkem
1.Atletika Líbeznice A8007608008203180
2.Atletika Čelákovice A7207507207802970
3.Atletika Stará Boleslav A6406506306802600
4.Atletika Líbeznice B6506805506502530
5.TJ Sokol Říčany a Radošovice A4705906606602380
6.TJ Neratovice A5104305506202110
7.AK Sokol Nehvizdy A5705304205302050
8.SK Slavia Jesenice A4804305004401850
9-10Atletika Stará Boleslav B4003904203201530
9-10SK Sokol Zlatníky A2903604204601530
11-12TJ Spartak Čelákovice C4802704802401470
11-12Atletika Líbeznice C3903602304901470
13.TJ Sokol Říčany a Radošovice B340280300300920
14.TJ Spartak Čelákovice A2702601704501150
15.Atletika Stará Boleslav C0420270180870
16.Atletika Čelákovice B180260270150860
17.TJ Neratovice B18040110360690
18.TJ Sokol Říčany a Radošovice C170120100180570
19.TJ Spartak Čelákovice B7070050190
20.TJ Neratovice C50040090

Fotogalerie ze závodu

Vedoucí trenér: Mlčkovský Jiří (+420 720 141 552)