KPD Přípravek – Nehvizdy 13.5.2022 (1.kolo)

Fotogalerie ze závodu na https://atletikajesenice.rajce.idnes.cz


1. KOLO Krajského přeboru družstev Přípravek středočeského kraje (SKUPINA C)

Propozice závodu ke stažení:

POŘADATEL: z pověření SK KAS technicky zajišťuje atletický oddíl AK Sokol Nehvizdy a Atletika Čelákovice z.s.

DATUM: Pátek 13. května 2022
MÍSTO: Atletický stadion v Nehvizdech, ulice U Hřbitova

ZÁVODÍ: 10- ti členná družstva přípravky (min. 8 členů v družstvu), dohromady dívky a chlapci ročník 2011 a mladší.

VYBAVENÍ STADIONU: Povrch umělá hmota Polytan 8 drah na rovince, 8 drah po obvodu. Dvě doskočiště na dálku. Dva sektory na hody. Ruční měření času.

WC i občerstvení na stadionu.


ČASOVÝ POŘAD:
14:45 – 15.10 – otevřená atletická kancelář (nahlášení družstva)


15:20 – 150 m sprint – skupina A1, A2, B1, B2

16:15 – dálka (sektor 1) – skupina A1 – dálka (sektor 2) – skupina A2 – hod kriket. míčkem – sektor 1 – skupina B1 hod kriket. míčkem – sektor 2 – skupina B2

17:15 – dálka (sektor 1) – skupina B1 dálka (sektor 2) – skupina B2 – hod kriket. míčkem – sektor 1 – skupina A1 – hod kriket. míčkem – sektor 2 – skupina A2

18:30 štafeta 8x 200m – 1. Rozběh – Atletika Líbeznice A, TJ Sokol Říčany a Radošovice A, TJ Neratovice A, Stará Boleslav A, TJ Spartak Čelákovice A, Atletika Čelákovice A, TJ Sokol Nehvizdy A, SK Slavia Jesenice A
18:45 štafeta 8x 200m – 2. Rozběh – SK Sokol Zlatníky A, Atletika Líbeznice B, TJ Sokol Říčany a Radošovice B, TJ Neratovice B, Stará Boleslav B, TJ Spartak Čelákovice B, Atletika Čelákovice B
19:00 štafeta 8x 200m – 3. Rozběh – SK Sokol Zlatníky B, Atletika Líbeznice C, TJ Sokol Říčany a Radošovice C, TJ Neratovice C, TJ Spartak Čelákovice C

Poznámky k časovému pořadu:
– na dálce a v hodu kriketovým míčkem má každý závodník 3 pokusy
– dálka a hod kriketovým míčkem bude probíhat na 2 sektorech (nejdříve hoši a pak dívky)
– změna časového pořadu vyhrazena dle počtu startujících

Skupina A 1:
Atletika Líbeznice A
TJ Sokol Říčany a Radošovice A
TJ Neratovice A
Stará Boleslav A
TJ Spartak Čelákovice A

Skupina A2:
SK Sokol Zlatníky A
Atletika Čelákovice A
TJ Sokol Nehvizdy A
SK Slavia Jesenice A
Atletika Líbeznice B

Skupina B1:
TJ Sokol Říčany a Radošovice B
TJ Neratovice B
Stará Boleslav B
TJ Spartak Čelákovice B
SK Sokol Zlatníky B

Skupina B2:
Atletika Čelákovice B
Atletika Líbeznice C
TJ Sokol Říčany a Radošovice C
TJ Neratovice C
TJ Spartak Čelákovice C

Jménosprint 150 m z bloků
čas: 15:20
skok daleký (z místa odrazu)
čas 16:15 (sektor 2) 3-pokusy
krikeťák (150 g.)
čas: 17:15 (sektor 2) 3-pokusy
štafeta 8x 200m
čas 18:30 (1.rozběh)
Mlčkovský Ondřej24,34 (59)3,24 (87)31,44 (14)8.místo (4:49)
Pilnáček Jan22,75 (24)3,79 (23)25,00 (46)8.místo
Mikulecký Daniel25,04 (79)3,10 (103)20,00 (90)8.místo
Robenek Jan25,06 (82)3,34 (73)26,39 (36)8.místo
Felix Fatka25,39 (96)3,39 (63)26,40 (35)8.místo
Mádlová Kateřina24,41 (62)3,48 (50)22,83 (60)8.místo
Ocásková Laura24,94 (72)3,33 (74)19,18 (97)8.místo
Vyskočilová Nela24,86 (70)3,27 (84)17,40 (118)8.místo
Mlčkovská Anna2,76 (149)21,87 (69)x
Hozmanová Adéla25,37 (95)3,28 (81)13,30 (154)x
Do soutěže družstev se započítává pouze 8 nejlepších výsledků (Celkem 179 závodníků)

Celkové pořadí družstev:

  1. Atletika Líbeznice A
  2. Atletika Čelákovice A
  3. Atletika Líbeznice B
  4. Atletika Stará Boleslav A
  5. AK Sokol Nehvizdy A
  6. TJ Neratovice A
  7. SK Slavia Jesenice
  8. TJ Spartak Čelákovice C
  9. TJ Sokol Říčany a Radošovice A
  10. Atletika Stará Boleslav B
  11. Atletika Líbeznice C
  12. TJ Sokol Říčany a Radošovice
  13. SK Sokol Zlatníky A
  14. TJ Spartak Čelákovice A
  15. TJ Neratovice B
  16. Atletika Čelákovice B
  17. TJ Sokol Říčany a Radošovice C
  18. TJ Neratovice C
  19. TJ Spartak Čelákovice B