3. kolo KPD Přípravek – Stará Boleslav


3.kolo Krajského přeboru družstev Přípravek středočeského kraje (SKUPINA C)

Propozice závodu ke stažení:

POŘADATEL: z pověření SK KAS technicky zajišťuje atletický oddíl AK Sokol Nehvizdy a Atletika Čelákovice z.s.

DATUM: Pátek 10. června 2022
MÍSTO: Atletický stadion ve Staré Boleslavi (Houšťka)

ZÁVODÍ: 10- ti členná družstva přípravky (min. 8 členů v družstvu), dohromady dívky a chlapci ročník 2011 a mladší.

VYBAVENÍ STADIONU: Povrch umělá hmota Polytan 8 drah na rovince, 8 drah po obvodu. Dvě doskočiště na dálku. Dva sektory na hody. Ruční měření času.

WC i občerstvení na stadionu.


ČASOVÝ POŘAD:
14:45 – 15.10 – otevřená atletická kancelář (nahlášení družstva)

15:30 – 50 m – skupina A1, A2, A3, A4
15:30 dálka (sektor 1) – skupina B1 dálka (sektor 2) – skupina B2
hod kriket. míčkem – sektor 1 – skupina B3 hod kriket. míčkem – sektor 2 – skupina B4

16:15 dálka (sektor 1) – skupina B3 dálka (sektor 2) – skupina B4
hod kriket. míčkem – sektor 1 – skupina B1 hod kriket. míčkem – sektor 2 – skupina B2

17:00 50 m – skupina B1, B2, B3, B4
17:00 dálka (sektor 1) – skupina A1 dálka (sektor 2) – skupina A2
hod kriket. míčkem – sektor 1 – skupina A3 hod kriket. míčkem – sektor 2 – skupina A4

17:45 dálka (sektor 1) – skupina A3 dálka (sektor 2) – skupina A4
hod kriket. míčkem – sektor 1 – skupina A1 hod kriket. míčkem – sektor 2 – skupina A2

18:30 štafeta 8x 100m – 1. Rozběh
Atletika Líbeznice A, Atletika Čelákovice A, Stará Boleslav A, TJ Sokol Říčany a Radošovice A, TJ Sokol
Nehvizdy A, TJ Neratovice A, SK Slavia Jesenice A, TJ Spartak Čelákovice C

18:45 štafeta 8x 100m – 2. Rozběh
Atletika Líbeznice B, Stará Boleslav C, SK Sokol Zlatníky A, TJ Sokol Říčany a Radošovice B, TJ Spartak
Čelákovice A, TJ Neratovice B, Atletika Čelákovice B
19:00 štafeta 8x 100m – 3. Rozběh
Atletika Líbeznice C, Stará Boleslav B, TJ Sokol Říčany a Radošovice C, TJ Spartak Čelákovice B, TJ Neratovice C

skupina A1

Atletika Líbeznice A
TJ Sokol Říčany a Radošovice A
TJ Neratovice A

Skupina A2

Stará Boleslav A
TJ Spartak Čelákovice A

Skupina A3

TJ Sokol Nehvizdy A
Atletika Čelákovice A

Skupina A4

SK Sokol Zlatníky A
SK Slavia Jesenice A
Atletika Líbeznice B

Skupina B1

TJ Sokol Říčany a Radošovice B
TJ Neratovice B
Stará Boleslav B

Skupina B2

TJ Spartak Čelákovice B
SK Sokol Zlatníky B

Skupina B3

Atletika Čelákovice B
Atletika Líbeznice C
TJ Sokol Říčany a Radošovice C

Skupina B4

TJ Neratovice C
TJ Spartak Čelákovice C
Stará Boleslav C

Poznámky k časovému pořadu:
– na dálce a v hodu má každý závodník 3 pokusy
– dálka a hod bude probíhat na 2 sektorech (nejdříve hoši a pak dívky)
– změna časového pořadu vyhrazena dle počtu startujících

Jménodisciplína: 50m
čas: 15:30
disciplína: skok daleký
čas: 17:45 (s2)
disciplína: hod krikeťákem
čas: 17:00 (s2)
disciplína: 8x100m
čas: 18:30
Pilnáček Jan7,89 (103,73 (32)23,39 (63)2:11,82 (8.místo)
Mlčkovský Ondřej8,74 (98)3,30 (102)29,01 (27)
Robenek Jan8,40 (50)3,33 (94)28,56 (30)
Mikulecký Daniel8,66 (83)3,18 (129)23,15 (67)
Mádlová Kateřina8,53 (65)3,45 (72)21,39 (84)
Friedlová Linda8,55 (81)3,65 (41)29,29 (24)
Ocásková Laura8,54 (68)3,57 (52)16,11 (143)
Vyskočilová Nela8,24 (32)3,50 (61)22,11 (80)
Pilnáčková Adéla8,60 (74)3,53 (57)17,92 (127)
Mlčkovská Anna8,79 (110)3,15 (136)22,83 (72)
Do soutěže družstev se započítává pouze 8 nejlepších výsledků (Celkem 183 závodníků)

Výsledky štafety 8 x 100m

  • 1 Atletika Líbeznice A 1:57,93
  • 2 Atletika Čelákovice A 2:01,4
  • 3 Atletika Stará Boleslav A 2:08,83
  • 4 Atletika Líbeznice B 2:09,6
  • 5 TJ Sokol Říčany a Radošovice A 2:10,1
  • 6 TJ Neratovice A 2:11,47
  • 7 AK Sokol Nehvizdy A 2:11,68
  • 8 SK Slavia Jesenice A 2:11,82
  • 9 SK Sokol Zlatníky A 2:12,59
  • 10 Atletika Stará Boleslav B 2:13,29
  • 11 TJ Spartak Čelákovice C 2:14,62
  • 12 TJ Sokol Říčany a Radošovice B 2:15,98
  • 13 Atletika Líbeznice C 2:17,02
  • 14 Atletika Stará Boleslav C 2:17,07
  • 15 Atletika Čelákovice B 2:17,65
  • 16 TJ Neratovice B 2:26,06
  • 17 TJ Spartak Čelákovice A 2:26,4
  • 18 TJ Sokol Říčany a Radošovice C 2:27,69
  • 19 TJ Neratovice C 2:33,67
  • TJ Spartak Čelákovice B :0 DNS

Celkové pořadí družstev 3.kola:

  • celkové výsledky 3. kola
  • 1 Atletika Líbeznice A 800
  • 2 Atletika Čelákovice A 720
  • 3 TJ Sokol Říčany a Radošovice A 660
  • 4 Atletika Stará Boleslav A 630
  • 5 Atletika Líbeznice B 550
  • 5 TJ Neratovice A 550
  • 7 SK Slavia Jesenice A – 500
  • 8 TJ Spartak Čelákovice C 480
  • 9 Atletika Stará Boleslav B 420
  • 9 AK Sokol Nehvizdy A 420
  • 9 SK Sokol Zlatníky A 420
  • 12 TJ Sokol Říčany a Radošovice B 300
  • 13 Atletika Stará Boleslav C 270
  • 13 Atletika Čelákovice B 270
  • 15 Atletika Líbeznice C 230
  • 16 TJ Spartak Čelákovice A 170
  • 17 TJ Neratovice B 110
  • 18 TJ Sokol Říčany a Radošovice C 100
  • 19 TJ Neratovice C 40
  • 20 TJ Spartak Čelákovice B 0
poř.klub1.kolo2.kolo3.kolo4.koloCelkem
1.Atletika Líbeznice A8007608002360
2.Atletika Čelákovice A7207507202190
3.Atletika Stará Boleslav A6406506301920
4.Atletika Líbeznice B6506805501880
5.TJ Sokol Říčany a Radošovice A4705906601720
6.AK Sokol Nehvizdy A5705304201520
7.TJ Neratovice A5104305501490
8.SK Slavia Jesenice A4804305001410
9.TJ Spartak Čelákovice C4802704801230
10.Atletika Stará Boleslav B4003904201210
11.SK Sokol Zlatníky A2903604201070
12.Atletika Líbeznice C390360230980
13.TJ Sokol Říčany a Radošovice B340280300920
14.Atletika Čelákovice B180260270710
15.TJ Spartak Čelákovice A270260170700
16.Atletika Stará Boleslav C0420270690
17.TJ Sokol Říčany a Radošovice C170120100390
18.TJ Neratovice B18040110330
19.TJ Spartak Čelákovice B70700140
20.TJ Neratovice C5004090

Fotogalerie na rajčeti – https://atletikajesenice.rajce.idnes.cz/3._kolo_KPD_pripravek_Stara_Boleslav


Vedoucí trenér: Mlčkovský Jiří (+420 720 141 552)