členové SK Slavia Jesenice – atletika

aktualizováno 10.5.2022


Pololetní členský příspěvěk je 1.500,-Kč (1x tréninkovou jednotku) / (splatné do 28.2.2022)

Pololetní členský příspěvěk je 3.000,-Kč (2-3x tréninkové jednotky) / (splatné do 28.2.2022)


Tréninky venku na oválu / dráze (září-říjen) a (duben-červen)

Trénink v tělocvičně (1.11.-31.3.)

PříjmeníJménočas tréninku / ováltělocvična (1.11.-31.3.)členský příspěvek 2022skupina
Zadejte hledané - příjmení a jménoSK Slavia Jesenice
AdámkováZuzanapondělí 15-16po 14:40 (Zdi)neuhrazenoMinipřípravka
BarcuchJosefpo+út+čt 16-17po,út,čtuhrazenoPřípravka
BlichováKristýnapondělí 16-17út 15:40 (Jes)uhrazenoPřípravka
BorovičkováDianapondělí 16-17út 15:40 (Jes)uhrazenoPřípravka
BořutováValériepondělí+čtvrtek 17-18út 16:35, čt 18 (Jes)uhrazenoŽáci
BranýšPatrikúterý 15-16po 14:40 (Zdi)uhrazenoMinipřípravka
BrožAdamút 15:40 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
BrožováSofieúterý 16-17út 15:40 (Jes)uhrazenoPřípravka
BubeníčekAntonínčtvrtek 16-17čt 17 (Jes)uhrazenoPřípravka
CejnarováKristýnapondělí+čtvrtek 16-17čt 17 (Jes)uhrazenoPřípravka
CodlJakubčtvrtek 17-18čt 18 (Jes)uhrazenoPřípravka
CodlMatoušstředa 14:30-15:30středa 14:30 (Zdi)uhrazenokroužek
CoňkováEliškačtvrtek 15-16čt 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
ČechováJuliestředa 14:30-15:30úterý 14:40 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
ČelikovskýJosefpátek 15:30-16:30pá 16 (Jes)osvobozenoAtletická školička
ČelikovskýVáclavpondělí 16-17+ středa 14:30-15:30po 15:40, stř 14:30 (Zdi)osvobozenoPřípravka
ĎaďoSamuelúterý 15-16úterý 14:40 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
DancingerováMartinapondělí 16-17po 15:40 (Zdi)uhrazenoPřípravka
DolejšováSárapondělí+čtvrtek 17-18út 16:35, čt 18 (Jes)uhrazenoŽáci
DrechslerováMarkétapátek 15:30-16:30pá 16 (Jes)uhrazenoAtletická školička
DuchoňMartinpondělí 17-18po 16:35 (Zdi)uhrazenoŽáci
DuškováNelapondělí+čtvrtek 15-16út 14:40, čt 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
DuškováEliškapondělí+čtvrtek 17-18út 16:35, čt 18 (Jes)uhrazenoŽáci
DužíLiapondělí+čtvrtek 15-16út 14:40, čt 16 (Jes)osvobozenoMinipřípravka
ErhardováZuzanastředa 14:30-15:30středa 14:30 (Zdi)uhrazenokroužek
FatkaFelixpondělí+úterý 16-17po 15:40 (Zdi)uhrazeno
FatkaJakubpondělí+úterý 16-17po 15:40 (Zdi)uhrazeno
FitzpatrickJack Ryanúterý 15-16středa 14:30 (Zdi)uhrazenoMinipřípravka
FričAdampátek 15:30-16:30pá 16 (Jes)uhrazenoAtletická školička
FričMartinpondělí 15-16út 14:40 (Jes)uhrazenoPřípravka
FriedlováEmapondělí 17-18po 16:35 (Zdi)uhrazenoŽáci
FriedlováLindapondělí+čtvrtek 17-18po 16:35 (Zdi), čt 18 (Jes)uhrazenoPřípravka
FuleOliverúterý 16-17po 15:40 (Zdi)uhrazenoPřípravka
HadáčekMatyáščtvrtek 15-16čt 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
Helden vanMatthiasúterý 16-17čt 17 (Jes)uhrazenoPřípravka
HerbrychŠtěpánpondělí 17-18po 16:35 (Zdi)uhrazenoŽáci
HertlDavidpondělí+čtvrtek 15-16út 14:40, čt 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
HladilováBerenikapondělí+čtvrtek 15-16po 14:40 (Zdi), čt 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
HoláBarborapondělí, čtvrtek 17-18po 16:35 (Zdi), čt 18 (Jes)uhrazenoŽáci
HolečekVojtěchpondělí 15-16po 14:40 (Zdi)uhrazenoMinipřípravka-kroužek
HonsFilippondělí+čtvrtek 15-16út 14:40, čt 16 (Jes)Benefit FVMinipřípravka
HonsVilémpondělí+čtvrtek 16-17út 15:40, čt 17 (Jes)Benefit FVPřípravka
HozmanováAdélapondělí+čtvrtek 16-17út 15:40, čt 17 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
HynekMichalpátek 15:30-16:30pá 16 (Jes)uhrazenoAtletická školička
CháraDavidstředa 14:30-15:30středa 14:30 (Zdi)uhrazenokroužek
ChárováViktoriestředa 14:30-15:30středa 14:30 (Zdi)uhrazenokroužek
ChvalovskáIvanaúterý 17-18po 16:30(Zdi), čt 18 (Jes)uhrazenoŽáci
JanataJakubúterý 16-17po 15:40 (Zdi)uhrazenoPřípravka
JanataLukášúterý 16-17po 15:40 (Zdi)uhrazenoPřípravka
JirásekMartin Antonínstředa 14:30-15:30středa 14:30 (Zdi)uhrazenokroužek
JirásekDalimil Adamstředa 14:30-15:30středa 14:30 (Zdi)uhrazenokroužek
JunováAnetaúterý 16-17út 14:40 (Jes)uhrazenoPřípravka
KábrtTomáš?út 16:35, čt 18 (Jes)uhrazenoŽáci
KaiserováLaurapondělí 15-16po 14:40 (Zdi)uhrazenoMinipřípravka
KaráskováSofiepondělí 16-17út 15:40 (Jes)uhrazenoPřípravka
KaščákMichalúterý 17-18přerušenoosvobozenoŽáci
KaščákováKlárastředa 14:30-15:30středa 14:30 (Zdi)uhrazenokroužek
KašparMarekpondělí 15-16po 14:40 (Zdi)uhrazenoMinipřípravka
KašparováLindaúterý 17-18po 16:35 (Zdi)uhrazenoŽáci
KerkhoffZaraúterý 15-16út 14:40 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
KlakAdamúterý 16-17út 15:40 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
KoblížekAdamčtvrtek 16-17čt 17 (Jes)uhrazenoPřípravka
KolaříkováAndreastředa 14:30-15:30středa 14:30 (Zdi)uhrazenokroužek
KopečnýRenépondělí+čtvrtek 15-16út 14:40, čt 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
KozárováEliškapondělí 17-18út 16:35 (Jes)uhrazenoŽáci
KrahulcováNikoletaúterý 15-16út 14:40 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
KrausováKristýnapondělí 17-18út 16:35, čt 17 (Jes)uhrazeno
KulíkováEmapondělí 17-18po 16:35 (Zdi)uhrazenoPřípravka
LačnýMikulášstředa 14:30-15:30středa 14:30 (Zdi)uhrazenoMinipřípravka
MádlováKateřinačt16-17+po17-18út 15:40, čt 18 (Jes)uhrazenoPřípravka
MádlováLuciepondělí+čtvrtek 15-16út 14:40, čt 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
MašekJakubúterý 15-16úterý 14:40 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
MarešJakubpátek 15:30-16:30pá 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka-Atletická školička
MatějčekTobiášpátek 15:30-16:30pá 16 (Jes)uhrazenoAtletická školička
MatějčekSebastiánpondělí+čtvrtek 16-17po 15:40 (Zdi), čt 17 (Jes)uhrazenoPřípravka
MatějíčekMatyášpátek 15:30-16:30pá 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka-Atletická školička
MelichárkováElenapondělí+čtvrtek 16-17út 15:40, čt 17 (Jes)osvobozenoPřípravka
MengerAntonínúterý 15-16po 14:40 (Zdi)uhrazenoMinipřípravka
MičíkTadeášstředa 14:30-15:30stř 14:30 (Zdi)uhrazenokroužek
MikešLukáščtvrtek 17-18po 16:35 (Zdi)osvobozenoŽáci
MikuleckýDanielčtvrtek 17-18po 16:35 (Zdi)uhrazenoPřípravka
MiseraVojtěchpondělí 17-18út 16:35 (Jes)uhrazenoŽáci
MiserováAdélapondělí 15-16út 14:40 (Jes)uhrazenoMinipřípravka-Atletická školička
MlčkovskáAnnaosvobozenoMinipřípravka
MlčkovskýOndřejosvobozenoPřípravka
MorozovTeodorpondělí 15-16po 14:40 (Zdi)uhrazenoMinipřípravka
MoserVáclav Garethúterý 15-16stř 14:30 (Zdi)uhrazenoMinipřípravka
MujakicTobiaspondělí 15-16po 14:40 (Zdi)uhrazenoMinipřípravka
Mundinger Isabelpátek 15:30-16:30pá 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka-Atletická školička
MusilováAnnaúterý 16-17út 15:40 (Jes)uhrazenoPřípravka
NadýmáčekPhillipčtvrtek 16-17čt 17 (Jes)uhrazenoPřípravka
NeškudlaJančtvrtek 17-18čt 18 (Jes)uhrazenoŽáci
NiklTobiášúterý 15-16út 14:40 (Jes)uhrazenoAtletická školička-Minipřípravka
NiklPatrikúterý 15-16út 14:40 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
OcáskováLaurapondělí+čtvrtek 17-18út 16:35, čt 18 (Jes)uhrazenoPřípravka
OkáčMartinúterý 16-17čt 16 (Jes)uhrazenoPřípravka
PadrtaMarekúterý 15-16út 14:40 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
PadrtováVeronikapondělí 16-17út 15:40 (Jes)uhrazenoPřípravka
PechováAnabelúterý 16-17po 15:40 (Zdi)uhrazenoPřípravka
PelikánVítpondělí 16-17po 15:40 (Zdi)uhrazenoPřípravka
Perglerová Stellaúterý 15-16út 14:40 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
PilnáčekJančtvrtek 16-17čt 17 (Jes)uhrazenoPřípravka
PilnáčkováAdélačtvrtek 16-17čt 17 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
PindurOndřejpátek 15:30-16:30pá 16 (Jes)uhrazenoAtletická školička
PohlováAnna Mariepondělí 16-17čt 17 (Jes)uhrazenoPřípravka
ProcházkaDavidpondělí 15-16pá 16 (Jes)uhrazenoAtletická školička
ProcházkaMartinpátek 15:30-16:30pá 16 (Jes)uhrazenoAtletická školička
RaczováMariepátek 15:30-16:30út 14:40, pá 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka-Atletická školička
RejšekČeněkčtvrtek 17-18čt 18 (Jes)uhrazenoŽáci
RejškováKláračtvrtek 17-18čt 18 (Jes)uhrazenoPřípravka
RobenekJanúterý 16-17po 15:40 (Zdi), čt 18 (Jes)uhrazenoPřípravka
ŘezáčVáclavčtvrtek 15-16čt 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
ŘímalHynekstředa 14:30-15:30stř 14:30 (Zdi)uhrazenokroužek
SadílekŠimonúterý 15-16po 14:40 (Zdi)uhrazenoMinipřípravka
SekujováEmmapondělí 15-16po 14:40 (Zdi)uhrazenoMinipřípravka
SkřivánekMarekpo+út+čt 17-18po,út,čtuhrazenoŽáci
SlagmolenElenapondělí 16-17út 15:40 (Jes)uhrazenoPřípravka
SoninLevpondělí 15-16út 14:40 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
SoumarováKarolínapondělí+čtvrtek 15-16út 14:40, čt 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
SúkalováLaurastředa 14:30-15:30stř 14:30 (Zdi)uhrazenokroužek
ŠmídJakubúterý+čtvrtek 17-18přerušenouhrazenoŽáci
ŠpačkováRozáliepondělí 15-16út 14:40 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
TazberíkJakubčtvrtek 16-17čt 17 (Jes)uhrazenoPřípravka
TihlaříkLukáščtvrtek 17-18čt 18 (Jes)uhrazenoŽáci
TrnkaTomášúterý 16-17út 15:40 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
ValešováLilien Hanačtvrtek 15-16přerušenouhrazenoMinipřípravka
VelenskáValentýnastředa+pátek 15:30-16:30stř 14:30 (Zdi), pá 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
VelenskýEliášpátek 15:30-16:30pá 16 (Jes)uhrazenoAtletická školička
VelenskýŠimonpo+út+čt 16-17po 15:40 (Zdi), čt 17 (Jes)uhrazenoPřípravka
VincourováLuciepondělí+čtvrtek 15-16po 14:40 (Zdi), čt 16 (Jes)Benefit FVMinipřípravka
VlčekAdamčtvrtek 16-17čt 17 (Jes)uhrazenoPřípravka
VodákJančtvrtek 15-16čt 17 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
VoleskáAndreapondělí 15-16po 14:40 (Zdi)uhrazenoMinipřípravka
VosalováKristýnastředa 14:30-15:30středa 14:30-15:30 (Zdi)uhrazenoMinipřípravka
VrbaDanielčtvrtek 15-16čt 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
VyskočilováNelapondělí 16-17út 15:40 (Jes)uhrazenoPřípravka
ZápotockáLenkačtvrtek 15-16čt 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
ŽlebekMatějpondělí+čtvrtek 15-16po+čt 16 (Jes)uhrazenoMinipřípravka
HynekJakubpondělí 15-16přerušenouhrazenoPřípravka
SikoraMarekpřerušenopřerušenoŽáci
VackováVanessačtvrtek 17-18uhrazeno
HylišováTerezačtvrtek 17-18uhrazeno
PresslDominikčtvrtek 17-18uhrazeno
FlegrMarekpondělí 17-18uhrazeno