KPD Přípravek – Beroun 25.9.2022 (finále)

V neděli jsme se účastnili finálového kola Krajského přeboru družstev Přípravek středočeského kraje

Finálového kola se účastní 23 oddílů středočeského kraje


Propozice závodu: https://online.atletika.cz/Propozice/propozice/63047

POŘADATEL: Technicky zajišťuje atletický klub/oddíl TJ Lokomotiva Beroun z.s.

DATUM: Neděle 25. září 2022
MÍSTO: Atletický stadion v Berouně, Tyršova 85, 26601, Beroun

ZÁVODÍ: 10- ti členná družstva přípravky (min. 8 členů v družstvu), dohromady dívky a chlapci ročník 2011 a mladší.

PŘIHLÁŠENÉ ODDÍLY: Atletika Líbeznice. Atletika Čelákovice, Atletika Stará Boleslav, TJ Sokol Říčany a Radošovice, TJ Neratovice, AK Sokol Nehvizdy, SK Slavia Jesenice, SK Sokol Zlatníky, TJ Spartak Čelákovice, AO Střela Žebrák, TJ Lokomotiva Beroun, TJ Lokomotiva Rakovník, SK Mníšecko, SK LS Kladno, Školní sportovní klub Slaný, SK KAZÍN – Dolní Mokropsy, AC TEPO Kladno, SC Nové Strašecí, AC Čáslav, Atletika Vlašim, TJ Slavoj Český Brod, SKP Nymburk, SKP Olympia Kutná Hora, Atletika Benešov, AO SK Městec Králové

PARKOVÁNÍ: z důvodů modré zóny kolem stadionu, pořadatel doporučuje parkovat u autobusového nádraží (vysadit na u stationu a přeparkovat)

DISCIPLÍNY: 50 m, dálka, hod raketkou, 8×200 m (cílová kamera, větroměr – technicky zajišťuje FTVS)

ČASOVÝ POŘAD:

11:00

  • skupina A – 50m
  • skupina B + C – skok daleký
  • skupina D + E – hod raketkou

11:45

  • skupina E – 50m

11:55

  • skupina D – skok daleký
  • skupina A + C – hod raketkou

12:50

  • skupina C – 50m
  • skupina B – hod raketkou
  • skupina A + E – skok daleký

13:20

  • skupina D – 50m

13:50

  • skupina B – 50m

14:30

  • štafety 8 x 200m

Jménodisciplína: 50m
čas: 11:00
disciplína: skok daleký
čas: 12:50
disciplína: hod raketkou
čas: 11:55
disciplína: 8x200m
čas: 14:30
1 – Pilnáček Jan8,33 (85)3,50 (126)23,17 (131)21.místo
2 – Robenek Jan8,64 (149)3,34 (168)30,52 (50)4:42,92
3 – Mlčkovský Ondřej8,85 (189)302 (216)26,64 (89)
4 – Mikulecký Daniel8,85 (189)317 (200)20,43 (159)
5 – Fatka Felix8,65 (164)3,53 (117)26,94 (85)
6 – Friedlová Linda8,82 (185)3,56 (110)29,35 (60)
7 – Mádlová Kateřina8,71 (167)3,52 (120)20,03 (161)
8 – Ocásková Laura8,73 (170)3,23 (190)21,70 (145)
9 – Pilnáčková Adéla8,44 (111)3,60 (102)16,70 (194)
10- Hozmanová Adéla8,78 (178)3,45 (143)17,13 (191)
Celkově21.místo20.místo17.místo23. týmů celkově
Do soutěže družstev se započítává pouze 8 nejlepších výsledků (Celkem 225 závodníků)
pořadítýmbody
1Atletika Líbeznice960
2SKP Nymburk810
3TJ Lokomotiva Beroun810
4Atletika Čelákovice770
5Atletika Stará Boleslav760
6AO STŘELA Žebrák700
7Atletika Benešov670
8TJ Lokomotiva Rakovník560
9AC Čáslav540
9T.J. Sokol Říčany a Radošovice540
11SK Mníšecko510
12SKP Olympia Kutná Hora500
13LS Kladno450
14TJ Neratovice430
15TJ Slavoj Český Brod420
16A. C. TEPO Kladno380
17SC Nové Strašecí350
18ŠAK Slaný270
19SK Slavia Jesenice170
19Sokol Zlatníky170
21SK KAZÍN – Dolní Mokropsy140
22TJ Spartak Čelákovice120
23Atletika Vlašim40
pořadíštafeta 8x200mčas
1Atletika Líbeznice4:04,23
2SKP Nymburk4:11,35
3Atletika Stará Boleslav4:17,77
4TJ Lokomotiva Beroun4:19,58
5AO STŘELA Žebrák4:19,97
6T.J. Sokol Říčany a Radošovice4:21,18
7Atletika Čelákovice4:21,26
8AC Čáslav4:25,28
9TJ Lokomotiva Rakovník4:26,46
10TJ Slavoj Český Brod4:27,77
11SKP Olympia Kutná Hora4:28,7
12Atletika Benešov4:29,84
13LS Kladno4:31,33
14TJ Neratovice4:31,85
15SK Mníšecko4:33,52
16SC Nové Strašecí4:34,74
17A. C. TEPO Kladno4:39,22
18Sokol Zlatníky4:39,45
19TJ Spartak Čelákovice4:41,53
20ŠAK Slaný4:42,31
21SK Slavia Jesenice4:42,92
22SK KAZÍN – Dolní Mokropsy4:44,45
Atletika VlašimDNF

Fotogalerie na rajčeti

Vedoucí trenér: Mlčkovský Jiří (+420 720 141 552)