Z oddílu

Oddílové výsledky v roce 2024 (hala)

Aktualizováno 18.2.2024

Vyhledej výsledky atleta v ČAS (atletika.cz)

Minipřípravka dívky 8-9 let

  1. Hertlová Adéla 10,19 (13.1.) 7let
  2. Hertlová Lucie 11,61 (13.1.) 5let
  1. Hertlová Adéla 1:08,00 (13.1.) 7let
  2. Hertlová Lucie 1:20,36 (13.1.) 5let
  1. Hertlová Adéla 3,20 (13.1.) 7let
  2. Hertlová Lucie 1,90 (13.1.) 5let

Přípravka dívky 10-11 let

  1. Matulová Jolana 8,12 (13.1.)
  2. Hladilová Berenika 8,37 (13.1.)
  3. Mlčkovská Anna 8,55 (13.1.)
  1. Matulová Jolana 52,78 (13.1.)
  2. Hladilová Berenika 56,97 (13.1.)
  3. Mlčkovská Anna 57,67 (13.1.)
  1. Matulová Jolana 363cm (13.1.)
  2. Mlčkovská Anna 346cm (13.1.)
  3. Hladilová Berenika 340cm (13.1.)

Minipřípravka chlapci 8-9 let

Přípravka chlapci 10-11 let

  1. Hertl David 8,32 (13.1.)
  1. Hertl David 55,78 (13.1.)
  1. Hertl David 257cm (13.1.)

Štafety mix přípravka 8-11 let

Mladší žákyně 12-13 let

60m

  1. Vyskočilová Nela 9,10 (20.1. hala)
  2. Padrtová Veronika 9,78 (20.1. hala)
  3. Dancingerová Martina 9,88 (20.1. hala)

150m

  1. Vyskočilová Nela 22,82 (20.1. hala)
  2. Friedlová Linda 23,69 (17.2. hala)
  3. Dancingerová Martina 24,13 (20.1. hala)
  1. Friedlová Linda 12,01 (17.2. hala)
  1. Hovorková Kristýna – 52,48 (17.2. hala)
  2. Brožová Sofie 53,90 (17.2. hala)
  1. Radilová Agáta 2:46,80 (17.2. hala)
  2. Brožová Sofie 3:01,07 (17.2. hala)
  3. Hovorková Kristýna – 3:01,91 (8.2. hala)
  1. Padrtová Veronika 6,38 (20.1. hala)

Mladší žáci 12-13 let

  1. Barcuch Josef 2:51,65 (20.1. hala)
  1. Fatka Felix 5,53 (20.1. hala)

Starší žákyně 14-15 let

60m

  1. Lamačová Julie 8,62 (17.2. hala)
  2. Lamačová Julie 8,75 (8.2. hala)
  3. Krausová Kristýna 8,93 (9.1. hala)
  4. Krausová Kristýna 8,98 (17.2. hala)
  5. Julie Lamačová 9,04 (9.1. hala)
  6. Krausová Kristýna 9,04 (8.2. hala)
  7. Krausová Kristýna 9,09 (14.1. hala KP)

150m

  1. Roučková Viktorie 22,64 (8.2. hala)
  2. Janíčková Hana 22,77 (14.1. hala KP)
  3. Bořutová Valérie 22,90 (8.2. hala)

300m hala

  1. Roučková Viktorie 48,68 (14.1. hala KP)

800m

  1. Kašparová Linda 2:49,43 (17.2. hala)
  2. Kašparová Linda 2:52,68 (8.2. hala)
  3. Janíčková Hana 2:57,21 (17.2. hala)
  4. Kašparová Linda 3:04,27 (26.1. hala)

1500m

  1. Kašparová Linda 6:11,60 (14.1. hala KP)

60m překážek hala

  1. Krausová Kristýna 10,94 (8.2. hala)
  2. Krausová Kristýna 11,14 (9.1. hala)
  3. Krausová Kristýna 11,28 (26.1. hala)
  4. Krausová Kristýna 11,37 (14.1. hala KP)

skok daleký

  1. Kašparová Linda 421 (26.1. hala)
  2. Kašparová Linda 413 (8.2. hala)
  3. Bořutová Valérie 406cm (8.2. hala)

Skok vysoký

  1. Bořutová Valérie 142cm (17.2. hala)

vrh koulí

  1. Krausová Kristýna 9,05 (17.2. hala)
  2. Krausová Kristýna 8,79 (26.1. hala)
  3. Krausová Kristýna 8,59 (9.1. hala)
  4. Dušková Eliška 6,88 (17.2. hala)

Starší žáci 14-15 let

  1. Herbrych Štěpán 8,77 (17.2. hala)
  1. Herbrych Štěpán 12,59 (9.1. hala)
  1. Herbrych Štěpán 468cm (17.2. hala)
  2. Herbrych Štěpán 398cm (9.1. hala)
  1. Szöke Jakub 2:35,66 (17.2. hala)